Lavie ist der Saunaclub für Geniesser in der Ostschweiz
Na Und Laufhaus Villingen
FKK Palast Freiburg wieder geöffnet
Studio Mondana Killwangen unter neuer Leitung
Sexparty bei Swiss-Party in Oberbuchsiten Sexparty bei Swiss-Party in Oberbuchsiten
Villa45 Kontaktbar, Erotik, Studio in Wetzikon im Zürcher Oberland
Oase der Saunaclub in Oensingen im Kanton Solothurn
FKK Club Montecarlo in Baden-Baden
Sodom - Zentrum der Dekadenz - Coming Soon A2 Club - Erotikclub - Sempach
Studio Helvetica Schlieren Club12 Oerlikon Zentrum - Zuerich - Studio und Bar
Anmelden oder registrieren
Sodom - Zentrum der Dekadenz - Coming Soon A2 Club - Erotikclub - Sempach
Studio Helvetica Schlieren Club12 Oerlikon Zentrum - Zuerich - Studio und Bar

    Hallo Stefan = jacks27
    Ja, das sind die neuen Bilder von Deiner EX Anja.
    Sie ist schöner als zuvor und der Sex mit Ihr gehört zum besten was ich je erlebt habe. Nicht umsonst :super::super::super::super:mein Maximum für die Anja.

    Agent 69


    man,Anja jetzt ist eine mummy,sorry :traurig:
    abber das ist Anja real




    So,you understand me man ? und ja,ich bin Stefan :cool:
    you love one girl mummy man ,sorry :super:
    und du bist Agent 69 = Crazy :cool:

    Sorry, ich wiederspreche nur ungerne. Das von dir beschriebene geht für mich unter GFS.

    Wenn eine Dame tabulos ist, macht sie auch GERNE Anal, lässt sich in den Mund spritzen usw.

    Gruss Yes, der nun bald auch das LaVie besuchen muss!



    ohhh :doof:
    ficken normal mit gummi - ja
    ficken ohne gummi -hmmm nein :smile:
    ficken anal -hmmm nein :smile:
    mund spritzen - nein
    das ist Anja

    War nun auch bei der Anja. Wie immer bei einer Frau habe ich sie alles ausziehen lassen damit sie schön ihre Beine für mich spreizten konnte. Ich habe dann ihre schöne Muschi betrachtet. Dabei habe ich eine Erektion erhalten. Nach einer weile habe ich sie gebeten, dass sie ihre Schamlippen mit den Fingern spreizten sollte, damit ich einen tieferen Einblick erhaschen konnte. Es ist schon ein geiler Gedanke zu wissen, dass schon viele Penisse in ihrer Muschi waren und meiner gleich in sie eindringen würde. Als ich sie dann fickte, war ich etwas Überrascht wie weit ihre Muschi war. So dauerte es etwas länger als normal, bis ich in ihr abspritzen konnte. Denke aber das war das viele Gleitmittel das sie genommen hatte. Fazit: Anja ist sicherlich gelegentlich einen Fick wert, wenn man mal wieder Lust verspürt seinen Penis in einer schönen Frau zu schieben.



    ficken ohne gummi ? :verliebt:


    eu mai zic asa , cred ca ar trebui sa iti vezi fain frumos de treaba ta si de viata ta , si nu mai tine tu evidenta altora :) din cate se pare esti fata,cu singuranta ai lucrat si tu cu ania :) asa ca lasa ciocu ala jos si fa-ti viata in stilu tau , nu mai avea tu grija altora la urma urmei ea este prietena mea problemele astea ma priveste pe mine si pe ea, nici decum pe tine.Habar nu am cu ce motiv te-ai bagat tu in discutie si special pt mine ai facuto de aceea ai scris in romaneste,culmea este ca ai facuto exact cand am scris ca ala este prieten cu Daniela... ,eu zic sa nu ma mai faci tu pe mine tigan,pentru ca nu am cersit la poarta ta,nu am sclavit pentru tine,ania este cu mult peste alta lume,colegelor ei le era ciuda pe ea pentru ca ea facea bani iar ele nu,avatanjul: ea stie germana ele nu stiau germana :)si laso putin mai usor cu germana aia a ta ca s-ar putea sa te musti de limbuta :),in concluzie veziti de treaba ta si de viata ta,daca ai ceva personal cu mine zimi ca rezolvam problemele repede,pana a critica pe altcineva tu veziti de gunoiu tau din ochi dupa care incepi a povesti de alti.Lumea deja stia problema cu mine de la altcineva inainte sa povesteasca anja lui crazy,depsre faza ca imi zici tu cine este ania,nu m-ai impresionat absolut cu nimic,asta stiam si eu ca nu sunt chior sa nu stiu sa citesc :smile: deci vezi cum tastezi da,usurel sa nu te lovesti la degetele.Veziti de treaba ta si de viata ta in continuare ca este mult mai bine,nu cred ca ar fi bine sa intram in tangente unu cu celalalt,pentru ca unu dintre noi doi iese sifonat din problema asta,si de obicei am norocu de a castiga :)
    Sa ai o viata frumoasa :onanieren::fun:



    am vazut ce a scris Crazy ,dar credema ca nu ma afectat absolut cu nimic :) la faza cu despartitu... nu trebuie sa imi zica mie ca renunta la munca pentru o saptamana,si dupa aceea sa se intoarca inapoi,ea stie foarte bine ca nu are cum sa se ascunda de mine,pentru ca o gasesc oriunde ar fi (asta in cazul in care imi doresc cu adevarat sa o caut din momentul ce noi doi ne-am despartit )dar un singur lucru este clar ,,dragostea cu sila nu se poate '' desi multa lume dupa ce a plecat de langa mine si-au dat seama ca au facut o greseala foarte mare :)rau poti face repede ,binele il faci mai greu :) bani foarte multi si lucruri de valoare foarte mare sa sti ca nu am incasat ;)tot ce mia cumparat ea cand am fost in vizita ,a fost un telefon Acer si un Laptop Acer = 500franci aproximativ,nu cum sa zis ca mi-a cumparat haine de firma si incaltaminte de firma :) .Daca ea intradevar a vorbit chestii de genu asta cu Crazy atunci ,chiar a facut o mare greseala,dar asta voi afla foarte curand ,pentru ca am planificata o vizita in elvetia :)

    de retinur :atita timp cat ai doua maini si doua picioare de foame nu vei muri niciodata :)
    PS: ,,Mai Bine Tigan,Decat un Wc Public :)

    Tu de cand te pronunti? Esti intr-adevar Stefan? Au ajuns tiganii sa traduca pe google si pe urma sa isi dea cu parerea. Imi place cum procedezi ca inca reusesti sa o trimiti intr-un Club sa iti poata puna banii in fata ta...tine-o tot asa ca e atat de proasta incat nu observa cum o joci.
    Daca intr-adevar esti "iubitul" ei fa in asa fei incat sa nu reuseasca sa citeasca aceasta postare.
    Si daca imi dovedesti ca esti intr-adevar Stefan am sa iti dau mai multe detalii despre farsa de Ania. :onanieren:


    Da intradevar sunt Stefan,si cred ca ar trebui sa o lasi mai moale cu tiganii si alte chestii,vrei sa purtam o conversatie ca de la om la om , am so fac cu cea mai mare placere....nu cred ca o joaca nimeni pe ania pt a pune banii in fata mea...toti banii care ii face ea,sunt toti ai ei ;) daca tu o cunosti pe Ania inseamna ca sti destul de bine ca lucrez in domeniul calculatoarelor:) desi nu cred ca am nevoie de banii ei ;)singur imi fac bani ,toti banii care ii face ea sunt stransi pentru a-si cumpara o casa pe numele ei ;) peste toate astea ,astept detalii in privinta lu Ania... asa cum ziceai mai devreme :):super:


    Du bist freund mit Daniela :wütend:

    Na also das stimmt jetzt definitiv nicht! Die Frauen da sind jetzt alles andere als Schrott. Es mag schärfere Katzen in anderen Clubs haben. Aber im Lavie sind momentan allejung und hübsch. Da gibts so manchem renomierten Club, wo das nicht so ist. Und die von mit gefickten haben alle einen erstklassigen Service mit ZK und FO geboten. Anja, Anna und Alicia waren zudem so richtig naturgeile Weiber.

    Badwischer




    Was ist das FO? Ficken ohne oder .....
    Danke